دوره آموزشی طراحی BMS

در این دوره که شرکت کنندگان آن معمولا” از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته های مهندسی برق ( الکترونیک ، کنترل و قدرت ) ، کامپیوتر و یا مهندسین مکانیک ( سیالات) می باشند سرفصل کاملی از طراحی ساختمانهای هوشمند تحت شبکه با پروتکل های استاندارد BACnet, LonWorks, KNX طی 30 ساعت آموزش داده می شود.

دستاورد دوره :
کاراموز می تواند ضمن تولید مدارک مهندسی و نقشه های اجرایی شبکه هوشمند BMS در اتوکد، هر یک از تابلوهای کنترلی را با جزئیات کامل طراحی و پیاده سازی نماید.

سناریو نویسی :
مطابق با برندی که جهت طراحی تابلو های کنترلی انتخاب می شود نرم افزارهای مورد نیاز تهیه و خواسته های کارفرما در قالب برنامه و تنظیمات تبدیل به سناریوی قابل پیاده سازی در سرور می شود. طی این دوره کاراموز می تواند سناریوهای عرف ساختمان های اداری ، مسکونی و یا برج های بلندمرتبه با مشاعات را سناریونویسی کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۲۹۸۴۴ واحد ساختمان هوشمند ره آورد الکترونیک تماس حاصل فرمائید و یا در کانال مهندسان BMS در ایران با مدیریت مهندس عسگرزاده به نشانی زیر عضو شوید :
http://t.me/bmsengineers

لطفا برای قرارگرفتن در لیست تعیین وقت مشاوره تخصصی و شرکت در کلاس توجیهی رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهند

تماس با واحد مشاوره